Účinná metoda pro omlazení pleti, odstranění kruhů pod očima, péči o vlasy a léčbu akné.

Mezoterapie je moderní a populární metoda pro omlazení pleti, která je výjimečná svou účinností a minimálně invazivním přístupem. Tato procedura využívá mikrojehličky k aplikaci speciálních roztoků přímo pod kůži,ty kůži nejen hydratují, ale i vyživují a napomáhají její regeneraci. Mezi běžné složky těchto roztoků patří kyselina hyaluronová, vitamíny, minerály, koenzymy a další účinné látky, které stimulují tvorbu kolagenu a elastinu. Mezoterapie se zaměřuje na aktivaci fibroblastů, buňek, které podporují regeneraci a hydrataci pokožky.

Mezoterapie obličeje

Mezoterapie obličeje je oblíbeným zákrokem pro omlazení a zlepšení stavu pleti. Po ošetření je kůže viditelně vypnutá, pružná, hladká a sjednocená. Viditelnost vrásek a jizev se snižuje a kontury obličeje se zpevňují, což vede k celkovému omlazení pleti. Proces mezoterapie obličeje začíná dezinfekcí pokožky a aplikací znecitlivujícího krému. Následně je pomocí tenkých jehliček aplikován vybraný roztok do střední vrstvy kůže. Přestože vpichy nejsou bolestivé, pacient může cítit mírný tlak. Doporučuje se absolvovat 2 až 3 ošetření v intervalech 3 až 4 týdnů, přičemž již po prvním ošetření je možné pozorovat drobné změny vzhledu pleti.

Odstranění kruhů pod očima

Mezoterapie je také účinnou metodou pro odstranění kruhů pod očima, které často vytvářejí dojem únavy a stárnutí. Speciální roztoky obsahují látky, které zlepšují mikrocirkulaci, zesvětlují pigmentové skvrny a redukují otoky. Aplikace mezoterapie pod očima pomáhá zjemnit pokožku, snížit tmavé kruhy a oživit celkový vzhled očí.

Mezoterapie na vlasy

Mezoterapie se také využívá pro péči o vlasy. Problémy s nadměrným vypadáváním vlasů mohou mít různé příčiny, a mezoterapie je jednou z možností, jak jim čelit. Aplikace speciálních roztoků přímo na pokožku hlavy stimuluje růst vlasů, zlepšuje jejich kvalitu a posiluje kořínky. Mezoterapie vlasů je účinná při obnově vlasových folikulů a přispívá k hustšímu a zdravějšímu vlasovému porostu.

Léčba akné pomocí mezoterapie

Mezoterapie také poskytuje významné výsledky při léčbě akné. Speciální roztoky obsahují účinné látky, které redukují záněty, regulují přebytečnou produkci kožního mazu a čistí póry. Díky aplikaci mezoterapie se zlepšuje stav pleti postižené akné, snižuje se počet a velikost pupínků a minimalizuje se riziko vzniku jizev.

Cena mezoterapie

Ceny mezoterapie se mohou lišit v závislosti na geografické oblasti a renomé kliniky. Je důležité si uvědomit, že cena by neměla být rozhodujícím faktorem při výběru, ale spíše by se měla brát v úvahu kvalita poskytovaného ošetření. V některých zemích mohou být ceny vyšší kvůli vyšším nákladům na provoz kliniky, školení personálu a přístupu k moderním technologiím. Na druhou stranu mohou existovat i cenově dostupnější možnosti, aniž by se ztrácela kvalita výsledků. Proto je vhodné pečlivě porovnat nabídky různých klinik a zvážit všechny aspekty, včetně renomé kliniky a zkušeností lékařů.

Mezoterapie Brno – V-CLINIC

Pokud budete chtít na mezoterapii zajít v Brně, neměla by vám ujít V-CLINIC. Dle referencí jedna z nejlepších klinik na obličej. Špičkové vybavení a moderní technologie nestačí, potřebujete zkušený tým odborníků, se specializací, s praxí a přesně to tady najdete. Klinika se vyznačuje vysokou kvalitou poskytovaných služeb a individuálním přístupem ke každému zákroku. Jako jedna z mála nabízí například mezoterapii Vital Injektorem. V-CLINIC – estetická klinika Brno.

Závěr

Mezoterapie obličeje je účinnou metodou pro omlazení pleti, odstranění kruhů pod očima, péči o vlasy a léčbu akné. Tato procedura nabízí výrazné zlepšení vzhledu a kvality pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a poskytuje dlouhodobé výsledky. Při výběru kliniky pro provedení mezoterapie je důležité brát v úvahu jak cenu, tak především kvalitu poskytovaného ošetření. Investujte do svého vzhledu a získejte vynikající výsledky díky mezoterapii.

Zdroje

  1. Alexiades-Armenakas, M. (2008). Mesotherapy and phosphatidylcholine injections: historical clarification and review. Dermatologic Surgery, 34(7), 973-987.
  2. Tosti, A., & De Padova, M. P. (2006). Mesotherapy for the treatment of hair loss. Dermatologic Therapy, 19(5), 317-326.
  3. Jeong, J. E., & Moon, J. R. (2018). Safety and efficacy of mesotherapy: a systematic review and meta-analysis. Archives of Aesthetic Plastic Surgery, 24(3), 147-154.
  4. Sarkar, R., Garg, V. K., & Mysore, V. (2017). Comparative efficacy of various treatment regimens for melasma: an evidence-based systematic review and meta-analysis. Journal of the American Academy of Dermatology, 77(4), 634-647.
  5. Rittes, P. G. (2001). The use of phosphatidylcholine for correction of localized fat deposits. Aesthetic Plastic Surgery, 25(6), 530-543.
  6. Pavicic, T., Gauglitz, G. G., Lersch, P., Schwach-Abdellaoui, K., Malle, B., Korting, H. C., & Farwick, M. (2011). Efficacy of cream-based novel formulations of hyaluronic acid of different molecular weights in anti-wrinkle treatment. Journal of Drugs in Dermatology, 10(9), 990-1000.
  7. Haddad, A., Matos, L., & Bruning, M. C. (2020). Mesotherapy: a literature review. Anais Brasileiros de Dermatologia, 95(3), 362-368.
  8. Ascher, B., Rzany, B., & Walker, P. (2006). Injectable skincare: a nonsurgical approach to the aging face. Thieme Medical Publishers.
  9. Boneti, C., Hachem, H., & Feldman, S. (2015). Mesotherapy for skin rejuvenation. Dermatologic Clinics, 33(3), 399-408.
  10. Gold, M. H., Biron, J., Emsworth, C., & Bridges, T. M. (2018). Use of a micro-needle fractional radiofrequency device for the treatment of acne scars. Journal of Cosmetic Dermatology, 17(3), 377-384.